Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rozgorze

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Salinko

Salinko(Rozgorze + 19 km)

135 000 zł1 019 m² 132,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m2, położona w miejscowości Salinko, gmina Gniewino. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pilotów

Lębork(Rozgorze + 10 km)

195 000 zł1 302 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1302 m 2. Działki zlokalizowane są w Lęborku przy ul. Pilotów. W miejskiej drodze dojazdowej do działek znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Choczewo(Rozgorze + 22 km)

155 000 zł1 001 m² 154,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękne działki budowlane o powierzchni od 1001 m2 do 1536 m2. Działki zgodnie z Uchwałą nr III/9 2024 Rady Gminy Choczewo z dnia 13.06.2024r objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Pucka

Choczewo(Rozgorze + 22 km)

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem warsztat samochodowy z wulkanizacją zlokalizowany w Choczewie przy ulicy Puckiej. Opis nieruchomości: warsztat o powierzchni 120m2, z możliwością poszerzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Morska

Kopalino(Rozgorze + 24 km)

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Przedmiotem sprzedaży jest stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł1 686 m² 235,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana w Sasinie 5km od piaszczystej plaży! Przeznaczenie działki to 1 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej. Działka uzbrojona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lębork

Lębork(Rozgorze + 10 km)

599 000 zł153,40 m² 3 904,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem z widokiem na panoramę Lęborka. Usytuowany zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska(Rozgorze + 3 km)

182 925 zł1 355 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1335 m - Krępa Kaszubska, gm. Nowa Wieś Lęborska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1335 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Łeba

Łeba(Rozgorze + 18 km)

1 290 000 zł2 997 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łeba

Łeba(Rozgorze + 18 km)

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom, pensjonat w Łebie z pełnym wyposażeniem o powierzchni ok. 350 m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Łeby, do deptaku 150 m, do plaży ok. 800 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Rozgorze

Rozgorze,pomorskie

55 000 zł67 m² 820,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w Rozgorzu (gm. Nowa Wieś Lęborska) o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rozgorze

Rozgorze,pomorskie

55 000 zł67 m² 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Rozgorzu (gm. Nowa Wieś Lęborska) o powierzchni 67 m 2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij